Rodinné domy v LoučceRodinný dům Starý JičínTuristická ubytovna Starý Jičín

Reference

Rychlý kontakt

STAREST, s.r.o.
Vlčnov 133
Starý Jičín
742 31

tel./fax: 556 752 267

info@starest.cz

Ploty a oplocení

Vyrábíme a dodáváme kovové, dřevěné, plastové a pletivové ploty na klíč včetně stavebních prací,montážních prací a zámečnických prací. Nedílnou součástí oplocení jsou plotová pole, sloupky, branky, křídlové a samonosné brány. Brány nabízíme na ruční případně el. ovládání s pohonem od ověřených dodavatelů. Veškeré oplocení vyrábíme na míru dle konkrétních požadavků zákazníka.

Nabízené typy oplocení jsou vhodné pro rodinné domy, firemní areály, sportovní objekty, zahrady a další.

Kovové ploty

Naše výrobky jsou ideálním řešením pro bezúdržbové oplocení. Použité materiály a povrchová úprava je volená s důrazem na dlouhodobou životnost. Základem je jednoduchost, elegance a cenová dostupnost.

Dřevěné ploty

Ze široké nabídky různých druhů oplocení působí velmi přírodním dojmem. Námi nabízené a vyráběné dřevěné ploty vycházejí z ocelové konstrukce povrchově upravené, na kterou jsou našroubované dřevěné (hoblované) plotovky. Výchozím a nejpoužívanějším materiálem plotovek je smrkové dřevo. Plotovky je možné umístit vertikálně nebo horizontálně. Rozestupy jednotlivých plotovek volíme dle Vašeho požadavku na soukromí. Veškeré oplocení vyrábíme na míru dle konkrétních požadavků zákazníka.

Plastové ploty

Plastové ploty řešíme identickým způsobem jako ploty dřevěné. Opět vycházíme z ocelové konstrukce povrchově upravené, na kterou jsou našroubované plastové plotovky. Výhodou těchto plotovek je, že nehnijí a nevyžadují téměř žádnou údržbu. Plastové plotovky nabízíme v různém provedení co se týče rozměru, použitého materiálu a barevného odstínu.
-Plné plastové plotovky vyrábějí se v klasických tvarech jako masivní plotovky. Probarvení přímo ve hmotě, má stejně jako základní materiál TRAPLAST, mimořádnou odolnost proti povětrnosti a proto se i po létech vzhled profilů zásadně nemění.
-Duté plastové plotovky se vyrábějí technologií vytlačování (extruzí) z tvrdého PVC. Jsou tvarově stálé a odolné vůči UV záření. K zakončení plotovek se používají obloukové nebo rovné krytky, které jsou lepené do profilu.